Mapy.com (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Custom
nn: Tilpassa
