Mapy.com (1.0.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Basic
pt: Básico

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Not configured
pt: Não configurado

en: About
pt: Sobre

en: Meta data
pt: Meta dados

en: Default Language
pt: Idioma Padrão
