Mapy.com (1.0.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Basic
sk: Základné

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: About
sk: Informácie o

en: Meta data
sk: Meta dáta
