Mapy.com (1.0.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Maximum zoom
sv: Största zoom

en: Minimum zoom
sv: Minsta zoom

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: About
sv: Om

en: Meta data
sv: Metadata
