Mapy.com (1.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: About
ta: பற்றி
