Mapy.com (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి
