Mapy.com (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
