Mapy.com (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
