Mapy.com (1.0.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Custom
am: ብጁ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
