Mapy.com (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Basic
ast: Básicu
