Mapy.com (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Basic
az: Əsas

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında
