Mapy.com (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
