Mapy.com (1.0.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
