Mapy.com (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Basic
el: Βασική

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: About
el: Περί

en: Meta data
el: Μέτα δεδομένα
