Mapy.com (1.0.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Basic
fr: Basique

en: Maximum zoom
fr: Zoom maximum

en: Minimum zoom
fr: Zoom minimum

en: Map type
fr: Type de carte

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: About
fr: À propos

en: Show node title
fr: Afficher le titre du nœud

en: Meta data
fr: Méta données

en: Default Language
fr: Langue par défaut
