Mapy.com (1.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: About
gu: વિશે
