Mapy.com (1.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Basic
hu: Alap

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Maximum zoom
hu: Legnagyobb nagyítás

en: Minimum zoom
hu: Legkisebb nagyítás

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Service unavailable
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: About
hu: Leírás

en: Meta data
hu: Metaadat
