Mapy.com (1.0.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Custom
id: Tersuai

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Basic
id: Dasar

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang
