Mapy.com (1.0.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Service unavailable
kn: ಸೇವೆಯು ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
