Mapy.com (1.0.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: About
ku: دەربارە
