Mapy.com (1.0.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Basic
lv: Pamata

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: About
lv: Par
