Mapy.com (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
