Mapy.com (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
