Mapy.com (1.0.1) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Submit
no: Send

en: Language
no: Språk

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Date
no: Dato

en: None
no: Ingen

en: Custom
no: Tilpasset

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Loading...
no: Laster...

en: About
no: Om
