Mapy.com (1.0.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Basic
nl: Basis

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Minimum zoom
nl: Minimale zoom

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: About
nl: Over

en: Meta data
nl: Metadata

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
