Mapy.com (1.0.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Maximum zoom
pl: Maksymalne powiększenie

en: Minimum zoom
pl: Minimalne powiększenie

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: About
pl: O stronie

en: Meta data
pl: Dane meta
