Mapy.com (1.0.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Basic
fa: پایه

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: About
fa: درباره
