Mapy.com (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Basic
ru: Основное

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Maximum zoom
ru: Максимальный масштаб

en: Minimum zoom
ru: Минимальный масштаб

en: Map type
ru: Тип карты

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Service unavailable
ru: Сервис недоступен

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Not configured
ru: Не настроено

en: About
ru: Информация

en: Meta data
ru: Метаданные

en: Default Language
ru: Язык по умолчанию

en: No location has been selected yet for required field %field.
ru: Для требуемого поля %field еще не задано местоположение.
