Mapy.com (1.0.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Basic
sl: Osnovno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: About
sl: O modulu
