Mapy.com (1.0.1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: API Key
uk: Ключ API

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Basic
uk: Основні

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Maximum zoom
uk: Максимальне збільшення

en: Minimum zoom
uk: Мінімальний масштаб

en: Map type
uk: Тип карти

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Service unavailable
uk: Служба недоступна

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: About
uk: Про модуль

en: Meta data
uk: Метадані

en: Winter
uk: Зима

en: Default Language
uk: Базова мова

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: This field stores location data (lat, lng).
uk: Це поле зберігає дані про місце розташування (широта, довгота).
