Mapy.com (1.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Basic
be: Асноўны

en: About
be: Аб
