Mapy.com (1.0.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Basic
cs: Základní

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: About
cs: Popis

en: Meta data
cs: Metadata

en: Winter
cs: Zimní
