Mapy.com (1.0.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Basic
gl: Básico

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Minimum zoom
gl: Mínimo de permanencia en caché

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: About
gl: Información

en: Meta data
gl: Limpar os datos da caché
