Mapy.com (1.0.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Basic
ja: 基本

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: About
ja: アバウト

en: Meta data
ja: メタデータ
