Mapy.com (1.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Custom
kk: Өзгертпелі
