Mapy.com (1.0.1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Language
ms: Bahasa

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: None
ms: Tiada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Basic
ms: Asas

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: About
ms: Perihal
