Mapy.com (1.0.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Basic
ps: ساده

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
