Mapy.com (1.0.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Basic
ro: Simplu

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: About
ro: Despre

en: Default Language
ro: Limba implicită
