Mapy.com (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
