Mapy.com (1.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Basic
tr: Temel

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: About
tr: Hakkında
