Mapy.com (1.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
