Mapy.cz (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: About
uk: Про модуль

en: Meta data
uk: Метадані

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: This field stores location data (lat, lng).
uk: Це поле зберігає дані про місце розташування (широта, довгота).
