Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
