Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб
