Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: About
cs: Popis

en: Meta data
cs: Metadata
