Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Map type
de: Kartentyp

en: About
de: Über

en: Meta data
de: Metadaten

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: No location has been selected yet for required field %field.
de: Für das erforderliche Feld %field wurde noch kein Standort ausgewählt.
