Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: About
el: Περί

en: Meta data
el: Μέτα δεδομένα
