Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Map type
fr: Type de carte

en: About
fr: À propos

en: Meta data
fr: Méta données
