Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: About
gu: વિશે
