Mapy.cz (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: About
lt: Apie

en: Meta data
lt: Meta duomenys
